Chcielibyśmy abyś odnalazł w La Pasión przyjaciół, taniec, muzykę i żeby stały się one dla Ciebie pasją. Codziennie, siedem dni w tygodniu masz możliwość przyjść, wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wspaniałych nauczycieli tanga lub potańczyć na praktyce czy milondze. Regularnie organizowane warsztaty (również z udziałem nauczycieli spoza Poznania) będą uatrakcyjniać pobyt w naszym domu.
Zakładamy, że infrastruktura La Pasión, będzie służyć całej społeczności tanga. Dom La Pasión to drewniany parterowy budynek przywieziony na Wildę w 1930 roku z Finlandii. W 2019 roku został kompletnie wyremontowany. Dysponujemy obecnie powierzchnią 340 m2. Sala główna ma 110 m2 i jest wyposażona w scenę o wymiarach 6,5 x 2,4m. Sala ćwiczebna o powierzchni 60 m2 i Tango Bar (komercyjne otwarcie baru w czwartym kwartale 2019) mają zapewnić dodatkowe funkcjonalności i komfort.
Jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i liczymy na współpracę.
Jeżeli masz trochę wolnego czasu i chcesz pomóc w prowadzeniu naszego La Pasión, prosimy o kontakt.
Uwaga: La Pasión znajduje się w strefie zabudowanej – zwracamy się z prośbą o stonowane zachowanie po godzinie 22-giej, szczególnie przy opuszczaniu budynku i w czasie przebywania na zewnątrz.
Zespół La Pasión